Marcin Klinkosz

Marcin Klinkosz

Marcin jest optymistą, który wierzy, że jedna iskra może zapoczątkować cały szereg pozytywnych zmian.

Ceniony za skuteczność i kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów, Marcin uczy liderów i organizacje, jak inspirować pozytywne zmiany. Wprowadza do biznesu to, co najlepsze w sporcie: solidne podstawy, zrównoważony rozwój, umiejętność adaptacji, skuteczność oraz nastawienie na ponadprzeciętne rezultaty.

Marcin jest autorem książek Przeskocz To – Mistrzowskie Sposoby na Problemy z Motywacją oraz Emigracja dla Każdego.

Pełne Bio

RÓB WŁAŚCIWE RZECZY WE WŁAŚCIWYM CZASIE.

Marcin od prawie 20 lat wspiera firmy w Polsce i na świecie w procesie transformacji cyfrowej.  Pomaga klientom wykorzystać nowe technologie, zoptymalizować i zautomatyzować operacje oraz napędzać cyfrowy rozwój firm.  Skutecznie wskazuje niepotrzebne koszty marketingowe i pomaga skupić się na efektywnych kampaniach.

Uczy właścicieli firm, specjalistów oraz przedsiębiorców efektywnego wykorzystania strategii online marketingu do zwiększania sprzedaży.

Sportowa skuteczność w biznesie

Jako przedsiębiorca, specjalista ds. marketingu, były reprezentant Polski w skoku wzwyż oraz trener sportowy, Marcin oferuje unikalne podejście do procesu zarządzania zmianami. Pomaga wykorzystywać kombinację strategii biznesowych oraz sportowych do lepszej organizacji pracy oraz osiągania trwałych wyników.

Efektywność i motywacja

Marcin jest znany ze swojej skuteczności oraz kompleksowego procesu transformacji cyfrowej firm. Jako członek zespołu, pomaga tworzyć nowe standardy  w danej branży. W konkretny i bezpośredni sposób wskazuję rozwiązania i narzędzia, które pomagają podnosić efektywność działań oraz motywację pracowników.

WYBIERZ NIEPRZECIĘTNE.