Narzędzia E-Biznesu

Bez względu na to, czy działasz w biznesie od dawna, czy dopiero zaczynasz, masz do dyspozycji narzędzia, które pozwolą Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz zautomatyzować kluczowe działania marketingowe. Dzięki tym narzędziom będziesz mógł również zaoszczędzić tysiące, a nawet dziesiątki tysięcy złotych.

Kluczem jest jednak znajomość odpowiednich narzędzi. W przeciwnym wypadku skończysz z dziesiątkami nieużywanych programów, które zbierają cyfrowy kurz i drenują Twój budżet opłatami za licencje. Dobrze dobrane narzędzia są inwestycją, a nie kosztem.

I tu masz moje słowo. Zanim cokolwiek Ci polecę, sprawdzam to osobiście. Każdego dnia szukam i testuje różne rozwiązania, które są niezbędne do prowadzenia biznesu online. Podpowiem Ci również, które z nich przydadzą Ci się na początku drogi, a których warto użyć, gdy Twoja firma już się rozwinie.

Wiele z tych linków to linki partnerskie, co oznacza, że mogę otrzymać prowizję, jeśli zdecydujesz się na zakup. Żadna z opłat za te narzędzia nie została jednak zwiększona. W rzeczywistości wielu twórców tych narzędzi dało mi specjalne zniżki, które mogę przekazać Tobie! Zobaczysz wszystkie specjalne oferty poniżej.

SPRAWDŹ DOSTĘPNE NARZĘDZIA

EMAIL MARKETING

ConvertKit

ConvertKit to solidny dostawca usług e-mail, który daje Ci możliwość automatyzacji procesów bez wysokich cen. Pozyskuj potencjalnych klientów, wysyłaj wiadomości e-mail i  buduj swoją społeczność. Pozwól swojej firmie się rozwijać dzięki e-mail marketingowi.

SPRAWDŹ CONVERTKIT

WEBSITE HOSTING

Bluehost

Jeżeli zaczynasz swój e-biznes od podstaw, polecam stworzenie strony internetowej z wykorzystaniem wordpress.org.  Wykorzystaj do tego hosting BlueHost, który nie tylko jest atrakcyjny cenowo i prosty w obsłudze, ale również zapewni, że Twoja strona będzie zawsze dostępna.

SPRAWDŹ BLUEHOST
dropbox

ORGANIZACJA PLIKÓW

Dropbox

Kluczem do zmniejszania poziomu stresu w biznesie jest organizacja pracy. Dropbox pozwoli Ci uporządkować Twoje zasoby. Z tego narzędzia możesz skorzystać za darmo i rozszerzyć konto dopiero, gdy będzie to konieczne.

SPRAWDŹ DROPBOX

TWORZENIE GRAFIK

Canva

Canva to najlepsze narzędzie do projektowania dla osób, które nie sa grafikami. Program dostepny z poziomu przeglądarki internetowej, jest przyjazny dla użytkownika. Darmowa wersja daje dostęp do większości funkcji. Skorzystaj z serwisu Canva, aby tworzyć udostępniane obrazy w mediach społecznościowych,  zdjęcia profilowej, a nawet miniatury filmów na YouTube. W mgnieniu oka będziesz na najlepszej drodze do zbudowania swojej marki online.

SPRAWDŹ CANVA
Hootsuite

PLANOWANIE SOCIAL MEDIA

Hootsuite

Hootsuite to dobry wybór, jezli chodzi o zarządzanie wszystkimi naszymi platformami społecznościowymi w jednym miejscu. To również oszczędność czasu, ponieważ możesz usiąść i grupowo zaplanować swoje posty w mediach społecznościowych. W darmowej wersji możesz obsługiwać 3 kanały i jednorazowo zaplanować do 30 wpisów.

SPRAWDŹ HOOTSUITE
blue

NAGRYWANIE DŹWIĘKU

Mikrofon Yeti

To jeden z najpopularniejszych i najbardziej przystępnych cenowo mikrofonów dostępnych na świecie. Stosunek jakości dźwięku do ceny jest naprawdę świetny. Audiofile mogą wybrać coś bardziej wyszukanego. Jeżeli jednak zaczynasz z nagrywaniem własnych podcastów, webinarów lub filmików video, mikrofon Yeti jest solidnym wyborem.

SPRAWDŹ BLUE YETI
mind meister

PLANOWANIE

Mind Meister

MindMeister to internetowa aplikacja do mapowania myśli, która umożliwia użytkownikom wizualizację, udostępnianie i prezentowanie swoich myśli innym za pośrednictwem chmury. W darmowej wersji możesz stworzyć 3 mapy myśli. To w zupełności wystarczy, żeby zaplanować swój biznes online i nie tylko.

SPRAWDŹ MIND MEISTER

SPOTKANIA ONLINE

Zoom

Zoom to program do organizowania spotkań online i webinarów. Pewne i łatwe w obsłudze narzędzie doskonale sprawdzi się zarówno w małych firmach jak i dużych korporacjach. W wersji darmowej możemy prowadzić konferencje nawet do 100 osób.

SPRAWDŹ ZOOM

Gotowy na rozwój?

Pozwól mi pokonać Twoją konkurencję.