SOCIAL MEDIA

Dołącz do właściwych rozmów i zyskuj dzięki social mediom.

POROZMAWIAJMY
marcin klinkosz digital journey

CO TO SĄ SOCIAL MEDIA?

Media społecznościowe (social media) to dowolna sieć internetowa, która umożliwia użytkownikom publikowanie treści oraz interakcję z innymi użytkownikami. Dostępnych jest tak wiele sieci społecznościowych, że trudno za nimi nadążyć i wiedzieć, co i gdzie publikować.

Najważniejsze i godne uwagi to:

  • Instagram

  • Pinterest

  • Snapchat

Oprócz tego masz do dyspozycji inne fora oraz strony do udostępniania filmów i zdjęć.

Facebook oraz inne kanały social media dają również możliwość wykorzystania reklamy PPC (pay-per-click). Reklamy na Facebooku dają Ci możliwość bardzo precyzyjnego kierowania reklam do użytkowników na podstawie cech demograficznych oraz osobistych.

inbound marketing
PORADNIK: JAK ZDOBYWAĆ KLIENTÓW PRZEZ SOCIAL MEDIA
inbound marketing

DLACZEGO INWESTOWAĆ W SOCIAL MEDIA?

Ponad połowa dorosłej populacji korzysta z mediów społecznościowych i liczba ta stale rośnie. W przypadku Twojego biznesu media społecznościowe mogą być świetnym sposobem na dotarcie do nowych klientów oraz zaangażowanie obecnych przy niewielkich kosztach. Stanie się tak tylko wtedy, gdy myślisz o nich w kategoriach tego, co możesz im dać, a nie tego, co możesz zabrać.

Na przykład, jeśli dołączysz do forum i od razu zaczniesz promować tylko swoje produkty i usługi, szybko wypadniesz z gry.

Jeśli chcesz maksymalnie wykorzystać czas i energię, którą inwestujesz w swoje media społecznościowe, musisz mieć strategię content marketingu.

DLACZEGO WYBRAĆ WSPÓŁPRACĘ Z NAMI?

Pomożemy Ci odkryć cele związane z social mediami i dowiedzieć się, kim są Twoi główni odbiorcy, gdzie najlepiej do nich dotrzeć i jakie treści musisz opublikować, aby ich przyciągnąć i zaangażować.

Pokażemy Ci również, jak zaplanować treści i zmierzyć ich skuteczność. Gdy będziesz miał już jasną strategię, droga naprzód będzie wydawała się o wiele prostsza.

Oferujemy szkolenia i warsztaty, które mogą Ci pomóc. Jeżeli nie masz własnego działu marketingu, możemy poprowadzić dla Ciebie kampanie w mediach społecznościowych w ramach kompleksowego programu inbound marketingu.

ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ
inbound marketingu

KLUCZOWE USŁUGI

Inbound Marketing

Strategia rozwoju biznesu dająca piorunujące efekty

Sprawdź

Content Marketing

Ponieważ pomaganie nieznajomym rozwija Twój biznes

Sprawdź

SEO

Które szuka nowych klientów przez 24/7

Sprawdź

Social Media

Dołącz do rozmów, które mają znaczenie.

Sprawdź

Strategia Marketingowa

Dopasowana do Twojej sytuacji rynkowej i budżetu.

Sprawdź

Doradztwo Marketingowe

Zyskaj solidnego partnera w biznesie.

Sprawdź

Gotowy na rozwój?

Pozwól mi pokonać Twoją konkurencję.