SZKOLENIA I KONSULTING MARKETINGOWY

Skupiamy się na tym, co działa. Dla Ciebie oznacza to więcej klientów w krótszym czasie i optymalizację kosztów nieskutecznych działań marketingowych.

TAK, POTRZEBUJĘ TEGO!

Nasze Podejście

Skupiamy się na tym, co działa. Dla Ciebie oznacza to więcej klientów w krótszym czasie i optymalizację kosztów nieskutecznych działań marketingowych.

Jesteśmy praktykami, którzy szkolą…

Świadczymy usługi doradcze dla małych i średnich firm z całej Europy, w tym również z Polski. Mimo, że zazwyczaj osobiście spotykamy się z właścicielami firm lub managerami działów marketingu, z którymi współpracujemy, bardzo często wykonujemy swoją pracę za pośrednictwem Internetu. To przede wszystkim duża oszczędność cennego czasu, który możemy poświęcić na szukanie najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy i sytuacji, w jakiej aktualnie się znajduje.

Strategia marketingowa, Content marketing oraz Budowanie relacji to dziedziny, w które uwielbiamy się zangażować. Gdy tworzysz Twój content z myślą o strategicznych celach firmy, budujesz świadomość, napędzasz ruch na stronie oraz zwiększasz sprzedaż. Możemy Ci w tym wszystkim pomóc.

Bardzo chętnie bierzemy udział w sesjach burzy mózgów i dodajemy wiele praktycznych i sprawdzonych rozwiązań, które możesz wprowadzic w życie jeszcze tego samego dnia.

ZAMÓW SZKOLENIE

Digital Transformation

Strategia Marketingowa

Produktywność

Digital Marketing

Marketing Hybrydowy

Content Marketing

PRZEPROWADZIMY TRANSFORMACJĘ CYFROWĄ TWOJEJ FIRMY

  • Ponad 250 przeprowadzonych szkoleń dla Digital Marketerów w firmach B2B oraz B2C

  • Codziennie wspieramy małych i średnich przedsiębiorców, którzy szukają skutecznych rozwiązań przy ograniczonym budżecie

  • Wiedza i narzędzia, które otrzymasz dadzą Ci przewagę jeszcze tego samego dnia po zakończeniu kursu

  • Z naszej wiedzy i doświadczenia korzystają zarówno doświadczeni marketingowcy, jak i osoby, które dopiero rozpoczynają własny biznes.

  • Brakuje Ci motywacji do działania? Pokażemy Ci, że motywacja wcale nie jest Ci potrzebna oraz jak możesz zrealizować wszystkie Twoje plany krok po kroku.

JAK MOGĘ CI POMÓC?

ZABIERAJMY SIĘ DO PRACY

NARZĘDZIA BIZNESU

TAK, POKAŻ MI LISTĘ!