SZKOLENIE CONTENT MARKETING + SEO

Podczas tego certyfikowanego kursu zdobędziesz dogłębną wiedzę i praktyczne umiejętności potrzebne do odniesienia sukcesu w content marketingu. Dowiedz się, jak tworzyć treści, aby przyciągać nowych klientów do Twojej witryny i biznesu. Poznaj znaczenie słów kluczowych na swojej stronie internetowej oraz rosnące znaczenie wyszukiwania głosowego.

akademia digital journey

Poziom
Szkolenie

Czas trwania
2 dni

Lokalizacja
SIT Słupsk

Uzyskany tytuł
Certyfikat

O Szkoleniu Content Marketing + SEO

Ten dwudniowy kurs uczy podstawowych zasad i najlepszych praktyk w zakresie content marketingu oraz SEO. Dzięki temu szkoleniu z „początkującego” staniesz się kluczowym graczem dla swojego pracodawcy — niezależnie od tego, czy jest to duże przedsiębiorstwo, czy mała firma eCommerce.

  • Grupa Do 10 Osób

  • Ćwiczenia z Analizą

  • Praktyczne Narzędzia i Szablony

  • 6 Modułów (14 godzin)

  • Przykładowe Strategie

  • Certyfikat Ukończenia

Kluczowe umiejętności i kompetencje, które zdobędziesz:

Planowanie SEO Badanie Słów Kluczowych Audyt i Tworzenie Treści Docieranie do Grup Odbiorców Mierzenie  Skuteczności Treści Kanały Komunikacji Tworzenie Briefu

Szkolenie Content Marketing + SEO

1790 zł netto

PROGRAM KURSU

14 Godzin Zajęć

Gdzie: SIT Słupsk

Start: TBA

Certyfikat Ukończenia

Grupa: Do 10 Osób

Czego Się Nauczysz?

O czym to jest? Jak docierasz do klientów? Jak połączyć ze sobą tradycyjne i cyfrowe media? Jaka jest różnica pomiędzy marketingiem przychodzącym a wychodzącym? Ten moduł przeprowadzi Cię przez podstawy, dzięki czemu wszystko będzie jasne.

Zdobyta wiedza:

Podstawy Digital Marketingu Docieranie Do Odbiorców Strategia SMART Inbound MarketingSpostrzeżenia eksperta: Czy warto inwestować w marketing hybrydowy?

Ten moduł uczy jak tworzyć treści, które przemawiają do ludzi, we właściwym czasie i za pośrednictwem właściwych kanałów. Dowiedz się, co działa dla Ciebie, śledząc i mierząc skuteczność. Uczymy Cię, jak przeprowadzić szczegółowe badania osobowości klientów i określić odpowiednią strategię treści dla Twojej witryny.

Zdobyta wiedza:

Cele Content Marketingu Buyer Persona Customer Journey  Wyszukiwanie Okazji Tworzenie Briefu

Spostrzeżenia eksperta: H2H, czyli jak pisać, żeby chcieli czytać?

Co sprawia, że strona internetowa wygrywa? Search Engine Optimization polega na dotarciu do pierwszej strony Google, utrzymaniu się na szczycie listy i w umysłach odbiorców. Opracuj strategie słów kluczowych, zrozum, jakie treści przyciągają użytkowników, zoptymalizuj rankingi, a następnie przekonwertuj odwiedzających na klientów. W tym module dowiesz się również, jak używać odpowiedniego języka, który przyciągnie ruch do Twojej witryny i zwiększy Twoje przychody.

Zdobyta wiedza:

Podstawy SEO Badanie Słów Kluczowych Tworzenie Struktury Treści Optymalizacja TreściSpostrzeżenia eksperta: Inne formy wyszukiwania, czyli nie samym słowem człowiek żyje.

Wzmacniaj swoją markę, opowiadając własną historię. Poproś swoich odbiorców o udostępnianie, polubienie i zaangażowanie. W tym module dowiesz się, jak zrozumieć, które komunikaty najlepiej sprawdzają się u Twoich klientów.

Zdobyta wiedza:

Tworzenie Treści Rozwijanie Kreatywności Mapa Myśli Tworzenie Historii Marki

Spostrzeżenia eksperta: Jak wykorzystać techniki scenariuszowe w przygotowaniu treści?

Od poczty e-mail po media społecznościowe, w tym module dowiesz się, jak organizować i mierzyć wyniki swoich treści. Otrzymasz również szereg zestawów narzędzi zaprojektowanych, aby pomóc Ci skutecznie zarządzać marketingiem treści.

Zdobyta wiedza:

Promocja Treści Social Media Email Marketing Matrix Komunikacyjny

Spostrzeżenia eksperta: Automatyzacja działań content marketingu.

Świetna strategia może szybko wypromować Twój przekaz. W tym module dowiesz się, jak mierzyć i rozumieć, jakie komunikaty działają – i gdzie. Dzięki temu będziesz mógł wypracować własne kluczowe współczynniki efektywności.

Zdobyta wiedza:

Mierzenie Efektywności Treści Audyt Treści Ocena SEO Treści Weryfikacja Strategii

Spostrzeżenia eksperta: Wykorzystanie narzędzi analitycznych do zwiększenia wydajności treści.

Prowadzący szkolenie:

Marcin Klinkosz

Specjalista od strategii marketingowej, pozyskiwania i konwersji leadów oraz optymalizacji działań marketingowych. Wspiera małe i średnie firmy w procesie transformacji cyfrowej. Szkoli, doradza i pomaga dobrać odpowiednie narzędzia wpierające działania marketingowe na każdym ich etapie. Od ponad 20 lat praktyk wdrażania projektów marketingowych i digital marketingowych realizowanych w kraju i za granicą.

Marcin Klinkosz

Opinie Naszych Klientów

Marcin jest bardzo otwartą, kreatywną i produktywną osobą. Praca, wymiana informacji i pomysłów z nim to czysta przyjemność. Zawsze ma rozwiązanie i daje świetne rady.

Marta Maćkowska, Hauraton

Miałem przyjemność współpracować z Marcinem przez kilka lat w ramach działu sprzedaży. Jego wszechstronna wiedza, doświadczenie i kreatywność zawsze były z najwyższej półki. Każdy, kto będzie miał szczęście, żeby pozyskać umiejętności Marcina, będzie zachwycony tym, co wniesie do zespołu.

Farrell Gallagher

Z powodzeniem korzystaliśmy z oferty doradztwa marketingowego oraz wdrożenia koncepcji promocyjnych. Efekty przyszły już kilka tygodni po uruchomieniu nowego biznesu. Fachowe wsparcie w trakcie realizacji, jak i po zakończonym projekcie.

Andrzej Bagiński, Przystanek Jarosławiec

Od konsultingu po realizację projektów marketingowych – zaoferowali doskonałe zrozumienie sytuacji rynkowej firmy oraz profesjonalne wsparcie. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić MK Digital Journey, jako godnego zaufania partnera w biznesie.

Marcin Smektała, Celtbud

Marcin jest bardzo wszechstronnym specjalistą marketingu i dodatkowo bardzo produktywną osobą. Posiada rozległą wiedzę i potrafi ją dostosować do różnych sytuacji i sprawnie rozwiązać pojawiające się problemy. Zawsze utrzymuje bardzo dobre relacje ze współpracownikami i klientami.

Simone Pirovano

Konsulting i realizacja zaplanowanych działań przebiegła bardzo sprawnie, we współpracy z naszym działem marketingu. Istotne było dla nas stałe monitorowanie postępu oraz elastyczność działania. Polecamy współpracę z MK Digital Journey.

Lidia Botwinionek, Abatec

Najczęściej Zadawane Pytania

Właściciele małych firm, specjaliści ds. marketingu, menedżerowie, przedsiębiorcy lub każdy, kto chce szybko zdobyć umiejętności w zakresie analizy danych i rozwijania biznesu w sieci. Szkolenie Content marketing + SEO cieszy się popularnością wśród osób zmieniających zawód lub planujących przekwalifikowanie.

Nie. Przeprowadzimy Cię przez podstawy content marketingu. Nie potrzebujesz żadnego konkretnego doświadczenia marketingowego, aby podjąć wyzwanie i odnieść sukces z tym kursem.

Jeśli chcesz kontynuować naukę w Digital Journey Academy, mamy pełną gamę dodatkowych krótkich kursów. Możesz skorzystać również w konsultacji marketingowych lub mentoringu.

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który pojawi się w po kliku w guzik „Zapisz się”.  Po otrzymaniu zgłoszenia prześlemy na wskazany adres mailowy dokumenty oraz wszystkie niezbędne informacje dot. rezerwacji uczestnictwa. Pamiętaj, że potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu jest uregulowanie należności za kurs.

W ciągu 24h (nie licząc dni wolnych) od wypełnienia formularza zgłoszeniowego otrzymasz fakturę pro forma. Przez opłacenie należności potwierdzisz swój udział w szkoleniu. Księgowość będzie mogła również wrzucić fakturę w koszty.

Szkolenie content marketing + SEO odbędzie się w Słupskim Inkubatorze Przedsiębiorczości, ul. Portowa 13B (1 piętro).

Cena obejmuje 2-dniowe szkolenie, prezentację szkoleniową w formacie PDF przesłaną do uczestników po szkoleniu, certyfikat ukończenia szkolenia oraz 2 x lunch i przerwy kawowe.

Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00. Rejestracja uczestników startuje o godzinie 8:45, ale ja będę czekał na Ciebie już od 8:30.

Laptop nie jest konieczny, choć można wziąć go ze sobą.

Tak. Otrzymasz imienny certyfikat Digital Journey Academy potwierdzający Twój udział w szkoleniu.

Oczywiście. W przypadku zgłoszenia 2 lub więcej uczestników zaproponujemy atrakcyjny rabat.

Uczestnicy planują działanie dla wybranej przez siebie prawdziwej lub fikcyjnej firmy. Możesz to zrobić wspólnie z grupą podczas zajęć lub w zaciszu własnego domu.

Zarejestruj się

Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz w ciągu max 48h fakturę pro forma do dokonania płatności za szkolenie.