Konsulting Marketingowy

Wydatki na marketing rosną, a klientów nie przybywa? Pomogę Ci przygotować strategię marketingową, obciąć zbędne koszty, wygenerować zyski oraz znaleźć więcej czasu na rzeczy, które kochasz robić.

Marcin Klinkosz

Sportowa
Skuteczność

Plan to dopiero początek. Cała magia rozpoczyna się podczas wykonania.

Biznesowa
Analiza

Szersza perspektywa pozwoli Ci być zawsze o krok przed konkurencją.

Wysokie
Zaangażowanie

Zgrany zespół dostarczy wyników, które przerosną Twoje oczekiwania.

Zrównoważony
Rozwój

Długotrwały i stabilny rozwój jest ważniejszy od pojedynczych zrywów.

konsulting marketingowy

Dlaczego Konsulting Marketingowy Jest Ważny?

Patrzysz, jak tysiące złotych znikają z Twojego konta każdego miesiąca. I to na co? Na stronę internetową, która nie przyciąga nowych klientów, na kilka postów na social mediach i słabej jakości treści.

Pracujesz  ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, ale sukces jest nadal odległym marzeniem.

Pozwól mi zerknąć na Twoje procesy i przygotować strategię marketingową, która zwiększy Twoje przychody.

Odpowiednio przeprowadzony konsulting marketingowy może przynieść wiele korzyści, takich jak:

 • Zdobycie nowych klientów i wzrost sprzedaży.

 • Lepsze zrozumienie preferencji klientów.

 • Skuteczniejsze kampanie marketingowe.

 • Zwiększenie widoczności marki.

 • Konkurencyjna przewaga na rynku.

Opinie
Klientów

Pełen profesjonalizm we współpracy. MK Digital stworzył mistrzowski projekt. Zainwestowali czas, aby zrozumieć naszą działalność i odbiorców oraz dostarczyli dobrze przemyślany projekt w bardzo krótkim czasie. Już po miesiącu od uruchomienia zaczęłam zdobywać klientów z w

Małgorzata Trąbka

Korzystamy ze wsparcia MK Digital jeszcze od czasu przed otwarciem naszego ośrodka.  Nie tylko sprawnie wsparli nas w najbardziej gorącym okresie działalności, ale również polecili innych specjalistów, z którymi współpracujemy do dziś. Gdybym miała określić działanie MK Digital w dwóch słowach, to na pewno byłby to profesjonalizm i szybkość działania. Szczerze polecam współpracę wszystkim, którym zależy na wynikach i solidnym partnerze biznesowym.

Kornelia Berlińska

Warsztaty prowadzone przez Marcina to ogromna wiedza przekazywana w przystępny sposób. Każde spotkanie pozwoli uporządkować i uaktualnić wiedzę, zdobyć konkretne narzędzia i wskazówki do codziennej pracy.

Agnieszka Górecka

Pomoc MK Digital była bardzo przydatna. Podczas konsultacji omówiliśmy kanał social media, który obecnie prowadzę. Otrzymałem wiele przydatnych wskazówek i narzędzi, z których mogę skorzystać już teraz. Dużo konkretów przekazanych w przystępny sposób i w świetnej atmosferze, chętnie skorzystam w przyszłość z kolejnych konsultacji i polecam je innym przedsiębiorcom.

Piotr Sazon

Polecam Marcina, jako prawdziwego eksperta i praktyka, który przekazuje specjalistyczną wiedzę w bardzo zrozumiały sposób. Uczestnicy szkoleń  mogą zweryfikować  zdobytą wiedzę dzięki ćwiczeniom i współpracy w grupie.

Agnieszka Dobosz

Zamów 30-minutową Darmową Konsultację

  Sprawdź, Jak Mogę Przyspieszyć Rozwój twojej Firmy

  Konsulting Marketingowy | SEO | Inbound Marketing | Content Marketing | Social Media | Badania i analiza | Web Design

  • SEO – odblokuj ogromne ilości darmowego ruchu SEO. Zobacz prawdziwe wyniki.
  • Content Marketing – nasz zespół przygotuje wyjątkowe treści, które przyciągną ruch na stronę, będą udostępniane i zdobędą linki.
  • Strategia Marketingowa – stworzymy kompleksową strategię marketingową dopasowaną do możliwości i potrzeb Twojej firmy.

  Najczęściej Zadawane Pytania

  Bezpłatna konsultacja to Twoja szansa, aby porozmawiać z jednym z naszych ekspertów na temat Twojej strony internetowej, zadać pytania, dowiedzieć się, jakie rozwiązania marketingowe mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy oraz sprawdzić, ile to będzie kosztować.

  Doradztwo marketingowe uwzględnia analizę i przygotowanie najważniejszych elementów marketingu strategicznego w firmie. Szczegółowy zakres usług konsultingowych jest ustalany indywidualnie i zawsze jest dostosowywany do specyfiki danej firmy oraz rynku, na którym działa.

  Doradztwo marketingowe realizowane jest w formie projektów, w który biorą udział zarówno pracownicy MK Digital, jak i przedstawiciele firmy zamawiającej usługi. Wszystkie prace podzielone są na mniejsze etapy, a po ich zakończeniu przedstawiane są wyniki dotychczasowych prac i wspólnie ustalamy plan dalszego działania.

  Dzięki ścisłej współpracy z pracownikiem firmy, który jest championem projektu, analizujemy wszystkie dane przekazane nam przez firmę. Całość uzupełniamy informacjami zdobytymi z zewnętrznych źródeł oraz narzędzi. Połączone dane dają pełny obraz sytuacji rynkowej firmy oraz pozwalają na podjęcie lepszych decyzji.