Zwiększmy Ruch Na Twojej Stronie!

  Zobacz, Jak Dostarczymy Ci Solidnego Ruchu na Stronie

  Konsulting Marketingowy | SEO | Inbound Marketing | Content Marketing | Social Media | Badania i analiza | Web Design

  • SEO – odblokuj ogromne ilości darmowego ruchu SEO. Zobacz prawdziwe wyniki.
  • Content Marketing – nasz zespół przygotuje wyjątkowe treści, które przyciągną ruch na stronę, będą udostępniane i zdobędą linki.
  • Strategia Marketingowa – stworzymy kompleksową strategię marketingową dopasowaną do możliwości i potrzeb Twojej firmy.

  Zamów Rozmowę i Otrzymaj Swoją Dopasowaną Strategię

  konsulting marketingowy audyt strony

  Audyt Strony

  Przeanalizujemy Twoją witrynę, branżę oraz konkurencję, aby pokazać Ci możliwości rozwoju.

  konsulting marketingowy plan działania

  Plan Działania

  Otrzymaj szczegółowy plan działania oraz sposób, w jaki sposób możemy osiągnąć Twoje cele.

  konsulting marketingowy wycena

  Wycena

  Dajemy Ci szczegółową wycenę, z której dowiesz się, ile to będzie kosztować i jakie są terminy.

  Najczęściej Zadawane Pytania

  Bezpłatna konsultacja to Twoja szansa, aby porozmawiać z jednym z naszych ekspertów na temat Twojej strony internetowej, zadać pytania, dowiedzieć się, jakie rozwiązania marketingowe mogą pomóc w rozwoju Twojej firmy oraz sprawdzić, ile to będzie kosztować.

  Doradztwo marketingowe uwzględnia analizę i przygotowanie najważniejszych elementów marketingu strategicznego w firmie. Szczegółowy zakres usług konsultingowych jest ustalany indywidualnie i zawsze jest dostosowywany do specyfiki danej firmy oraz rynku, na którym działa.

  Doradztwo marketingowe realizowane jest w formie projektów, w który biorą udział zarówno pracownicy MK Digital Journey, jak i przedstawiciele firmy zamawiającej usługi. Wszystkie prace podzielone są na mniejsze etapy, a po ich zakończeniu przedstawiane są wyniki dotychczasowych prac i wspólnie ustalamy plan dalszego działania.

  Dzięki ścisłej współpracy z pracownikiem firmy, który jest championem projektu, analizujemy wszystkie dane przekazane nam przez firmę. Całość uzupełniamy informacjami zdobytymi z zewnętrznych źródeł oraz narzędzi. Połączone dane dają pełny obraz sytuacji rynkowej firmy oraz pozwalają na podjęcie lepszych decyzji.