Marcin Klinkosz
Marcin Klinkosz digital marketing
Marcin Klinkosz jak zarabiac na pisaniu
szkolenie digital marketing

Sportowa skuteczność w działaniach marketingowych.

Marcin Klinkosz

Od ponad 20 lat jestem związany z mediami oraz marketingiem. W tym czasie przeprowadzam małe i średnie firmy w Polsce, Irlandii oraz Wielkiej Brytanii przez proces transformacji cyfrowej. Wspólnie wypracowujemy mix działań marketingowych dopasowany do indywidualnej sytuacji rynkowej. Pomagam również wykorzystać nowe technologie, zoptymalizować i zautomatyzować działania marketingowe oraz napędzać cyfrowy rozwój firm.

Pisanie

Pisanie towarzyszy mi nieustannie od czasu ukończenia liceum, gdy rozpocząłem pracę w lokalnej gazecie. Dzisiaj mógłbym śmiało powiedzieć, że zarabiam na pisaniu i opowiadaniu historii.

Podczas pobytu w Irlandii założyłem i prowadziłem największy tygodnik polonijny „Nasz Głos”, jestem autorem poradnika „Emigracja dla każdego” oraz książki „Przeskocz To – mistrzowskie sposoby na problemy z motywacją”.

Wykorzystuję treści do przyciągania i utrzymania klientów firm, z którymi pracuję. Prowadzę również cykl spotkań pt. „Jak ugryźć temat?”, podczas którego wspólnie z innymi specjalistami dzielimy się praktycznymi poradami na temat wykorzystania treści w prowadzeniu biznesu.

Wykłady i szkolenia

Wierzę, że treści są motorem napędowym wszystkich wysiłków w świecie cyfrowym. Czasem opowiadam o tym przed salą pełną ludzi lub podczas webinarów.

Przekazuję praktyczną wiedzę studentom Akademii Pomorskiej w Słupsku podczas zajęć z prowadzenia e-biznesu.

Mówię o tym jak zarabiać na pisaniu, jak zrozumieć potrzeby klienta i wykorzystać nowoczesny marketing, żeby do niego dotrzeć.

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz, żebym poprowadził szkolenie lub wykład dla Ciebie.

Sportowa skuteczność w biznesie

Jako przedsiębiorca, specjalista ds. marketingu, były reprezentant Polski w skoku wzwyż oraz trener sportowy oferuję unikalne podejście do procesu zarządzania zmianami.

Jestem przeciwnikiem zasady „jeden rozmiar dla wszystkich”. Właśnie dlatego pomagam firmom wprowadzać do biznesu to, co najlepsze w sporcie: solidne podstawy, zrównoważony rozwój, umiejętność adaptacji, skuteczność oraz nastawienie na ponadprzeciętne rezultaty.

Jako członek zespołu, pomagam tworzyć nowe standardy w danej branży. W konkretny i bezpośredni sposób wskazuję rozwiązania i narzędzia, które pomagają podnosić efektywność działań, motywację pracowników oraz osiąganie trwałych wyników.

Prywatnie

Mąż Agnieszki, ojciec Michała i Kuby. Sportowiec i trener lekkiej atletyki. Miłośnik filmów, od niedawna piszę scenariusze filmowe.

Marcin jest bardzo otwartą, kreatywną i produktywną osobą. Praca, wymiana informacji i pomysłów z nim to czysta przyjemność. Zawsze ma rozwiązanie i daje świetne rady.

Marta Maćkowska, Hauraton

Miałem przyjemność współpracować z Marcinem przez kilka lat w ramach działu sprzedaży. Jego wszechstronna wiedza, doświadczenie i kreatywność zawsze były z najwyższej półki. Każdy, kto będzie miał szczęście, żeby pozyskać umiejętności Marcina, będzie zachwycony tym, co wniesie do zespołu.

Farrell Gallagher

Z powodzeniem korzystaliśmy z oferty doradztwa marketingowego oraz wdrożenia koncepcji promocyjnych. Efekty przyszły już kilka tygodni po uruchomieniu nowego biznesu. Fachowe wsparcie w trakcie realizacji, jak i po zakończonym projekcie.

Andrzej Bagiński, Przystanek Jarosławiec

Od konsultingu po realizację projektów marketingowych – zaoferowali doskonałe zrozumienie sytuacji rynkowej firmy oraz profesjonalne wsparcie. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić MK Digital Journey, jako godnego zaufania partnera w biznesie.

Marcin Smektała, Celtbud

Marcin jest bardzo wszechstronnym specjalistą marketingu i dodatkowo bardzo produktywną osobą. Posiada rozległą wiedzę i potrafi ją dostosować do różnych sytuacji i sprawnie rozwiązać pojawiające się problemy. Zawsze utrzymuje bardzo dobre relacje ze współpracownikami i klientami.

Simone Pirovano

Konsulting i realizacja zaplanowanych działań przebiegła bardzo sprawnie, we współpracy z naszym działem marketingu. Istotne było dla nas stałe monitorowanie postępu oraz elastyczność działania. Polecamy współpracę z MK Digital Journey.

Lidia Botwinionek, Abatec