Chcesz lepszych rezultatów? Pobierz bezpłatny e-book”

Jeżeli jesteś przytłoczony przez pracę i odbija się to na Twoim życiu osobisty, tradycyjny model produktywności Cię zawiódł.

Zdrowa produktywność nie polega na wykonywaniu większej ilości zadań z większą prędkością. Chodzi o robienie właściwych rzeczy we właściwym czasie.

“Przeskocz To” to sprawdzony system produktywności, który pomoże Ci osiągnąć znacznie więcej, robiąc mniej. Swoimi poradami dzielą się również najlepsi zawodnicy i trenerzy w kraju.

  książka motywacja

  TEGO SIĘ NAUCZYSZ:

  Przeskocz To to nie tylko porady jak być bardziej efektywnym oraz jak zwiększyć swoją produktywność i realizować kolejne projekty zawodowe. To system, który sprawdza się praktycznie w każdym obszarze naszego życia.

  • Znajdziesz czas na nowe nawyki

   Nawet, gdy świat wokół Ciebi pędzi i nie wiesz, jak się zatrzymać, żeby złapać oddech…
  • Pokonasz brak motywacji

   Odkryjesz w sobie siłę woli, która pomoże Ci ruszyć do przodu i zrealizować cele…
  • Pokonasz złodziei czasu

   Pozbędziesz się rzeczy, które Cię rozpraszają i przeszkadzają w realizacji planów…

  PRODUKTYWNOŚĆ I MOTYWACJA NA SPORTOWO.

  ZATRZYMAJ SIĘ

  W życiu jest jak w sporcie. Zanim weźmiesz rozbieg i zaczniesz przeskakiwać coraz większe przeszkody, musisz dokładnie wiedzieć, co chcesz osiągnąć. Zamiast nieustannie biec przed siebie, zatrzymaj się i zobacz co działa, a co nie działa w twoje obecnej produktywności. To pozwoli Ci ustalić, co powinno znaleźć się w Twoim grafiku, a co z niego zniknąć.

  ZAPLANUJ

  Nie da się pójść do siłownii na 9 godzin i wyjść z niej całkowicie odmienionym. W życiu jest podobnie – zawsze będą rzeczy ważne i ważniejsze. Naucz się nadawać priorytety, eliminować i delegować zadania. Odkryj, jak usunąć nawet do 80% zadań ze swojej listy rzecz do zrobienia. Wyrób nowe nawyki, które oszczędzą ci nawet 90% czasu.

  DZIAŁAJ

  Motywacji nigdy nie ma, gdy jej potrzebujesz. Naucz się, jak pochnąć samego do działania i sprawić, że motywacja nie będzie Ci już potrzebna. Na podstawie wskazanych narzędzi stwórz swój własny rytyał startowy i odkryj swój flow. Skup się na najważniejszych zadaniach i naucz się chronić swój czas. Osiągaj więcej i odzyskaj wolny czas.

  O AUTORZE

  Marcin od ponad 20 lat wspiera firmy w Polsce i na świecie w procesie transformacji cyfrowej.  Pomaga klientom wykorzystać nowe technologie, zoptymalizować i zautomatyzować operacje oraz napędzać cyfrowy rozwój firm.  Skutecznie wskazuje niepotrzebne koszty marketingowe i pomaga skupić się na efektywnych kampaniach. Uczy właścicieli firm, specjalistów oraz przedsiębiorców efektywnego wykorzystania strategii online marketingu do zwiększania sprzedaży.

  Jako przedsiębiorca, specjalista ds. marketingu, były reprezentant Polski w skoku wzwyż oraz trener sportowy, Marcin oferuje unikalne podejście do procesu zarządzania zmianami. Pomaga wykorzystywać kombinację strategii biznesowych oraz sportowych do lepszej organizacji pracy, oraz osiągania trwałych wyników.

  Marcin jest znany ze swojej skuteczności oraz kompleksowego procesu transformacji cyfrowej firm. Jako członek zespołu, pomaga tworzyć nowe standardy  w danej branży. W konkretny i bezpośredni sposób wskazuję rozwiązania i narzędzia, które pomagają podnosić efektywność działań oraz motywację pracowników.

  W książce Przeskocz To, zebrał najskuteczniejsze strategie i narzędzia, które pomogą Ci zostać supergwiazdą na Twojej własnej arenie.

  marcin klinkosz

  RECENZJE CZYTELNIKÓW

  „Przeskocz to” to  praktyczny poradnik mówiący o tym, jak zacząć działać, realizować swoje plany i cele oraz jak w maksymalny sposób wykorzystywać swój czas.  Opisuje wiele życiowych sytuacji, które przydarzają się każdemu z nas. Szczególnie, gdy odkładamy wiele rzeczy na później i odwlekamy je w nieskończoność. Gdy brak nam odwagi i pewności siebie, aby ruszyć z miejsca, zrobić coś dla siebie i zrealizować swoje marzenia. Autor poradnika, jako były skoczek wzwyż, pokazuje dręczące nas problemy poprzez analogie do świata sportu. Każdą z zawartych w książce porad można jednak z powodzeniem odnieść do życia rodzinnego, pracy, biznesu czy własnych pasji.  To książka o motywacji i o zwiększaniu produktywności. Jest łatwo i przejrzyście napisana, dzięki czemu czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. Dodatkowo zawiera sposoby motywacji, którymi dzielą się osoby ze świata sportu i biznesu. Myślę, że książka może być bardzo przydatna dla osób, które wahają się przed podjęciem kroków ku spełnianiu swoich pragnień oraz poprawie jakości życia.

  justyna kasprzycka

  Justyna Kasprzycka, reprezentantka Polski w skoku wzywż

  Książka pełna motywacji – bardzo potrzebna społeczeństwu zatraconemu w codzienności i goniącemu za pieniądzem. Pozwala odnaleźć na nowo siebie, własne potrzeby oraz wyznaczyć kierunek i sens zmian. Każdy z nas jest inny. Każdy ma inne cele i marzenia. Najważniejsza jest jednak wiara w możliwości i realizację pozytywnych zmian. #PrzeskoczTo pokazuje, jak wprowadzić je na stałe w nasze życie, tworząc nowe nawyki. Życie jest tylko w naszych rękach. Sami tworzymy własną historię. Dlatego musimy swoje cele realizować nie czekając na jutro, którego może już nie być.  Książka pomaga “przeskakiwać kolejne szczeble drabiny”. Nakazuje ruszyć odważnie od samej jej podstawy, stopniowo prowadząc wysoko, aż na sam szczyt. Skutecznie przedstawia działania zmiany słów gdybania “chciałbym, ale…” na stanowcze “zrobię to!”. Uczy podnoszenia sobie własnej poprzeczki przy jednoczesnym zachowaniu równowagi Praca/Pasja/Rodzina. Koniec szukania wymówek które zabierają nam czas. Czas, który mamy ograniczony. #PrzeskoczTo w pozytywne zmiany, póki Twój czas się nie skończył. Jestem pewna, że „kilka” osób wstanie z kanapy po przeczytaniu tej książki. Dobra robota!

  Małgorzata Pazda-Pozorska, drużynowa Mistrzyni Europy w biegu 24h oraz indywidualnie brązowa medalistka.

  Po lekturze #PrzeskoczTo wróciły wszystkie sytuacje z młodości. Przypomniałem sobie nawet własną maturę i zabawne sytuacje z nią związane. Wróciły pomysły i chęć do działania. Po lekturze jestem naładowany pozytywną energią. Czytając kolejne rozdziały mimowolnie pojawia się uśmiech i chęć natychmiastowego działania. Czytałem już kilka podobnych książek, ale jak do tej pory, nigdy nie czułem, że treści dotyczą mnie tak bardzo osobiście. Strona po stronie szukałem i widziałem siebie. Odnajdywałem te sytuacje i podobne wymówki. Te „szuflady”, myśli o tym „jak by to było gdybym…”. Przypomniałem sobie również wszystkie moje wcześniejsze sportowe osiągnięcia i porównałem z aktualną życiową sytuacją. Książkę można przeczytać jednym tchem i zdecydowanie polecam do niej wracać, gdy dopadnie nas gorszy dzień.

  Tomasz Botwinionek, specjalista sprzedaży

  Książkę dobrze się czyta – nie ma momentów, w których chce się przeskoczyć dany fragment, nie ma dłużyzn, a całość jest logiczna i stopniowo wprowadza czytelnika w tajniki zarządzania czasem. Większość z porad/metod zawartych w #PrzeskoczTo stosuję we własnym życiu. Na co dzień zauważam również, że Ci którzy czymś zarządzają, najczęściej projektami IT, ale zasada jest taka sama w codziennym życiu, mają tendencję do szukania optymalizacji w miejscu, gdzie te optymalizacje są zbędne. Warto więc się dowiedzieć, gdzie tak naprawdę warto szukać straconego czasu.

  Maciej Wilgucki, web developer

  Chcesz lepszych rezultatów?

  Wprowadź sportową efektywność do wszystkich dziedzin Twojego życia.