AGENCJA CONTENT MARKETING

Wartościowe treści, które przyciągają nowych klientów do Twojego biznesu.

ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ
marcin klinkosz digital journey

CO TO JEST CONTENT MARKETING?

Content marketing wykorzystuje wartościowe i dopasowane treści, aby odpowiedzieć na problemy i pytania zadawane przez Twoich potencjalnych klientów. Ten rodzaj marketingu wymaga również zrozumienia drogi, jaką pokonują klienci, decydując się na zakup różnych towarów i usług. Odpowiednie treści muszą być dopasowane i dostarczane w zależności od danego kroku w procesie zakupowym.

Po pierwsze Twoje treści muszą przyciągnąć uwagę użytkowników, w kolejnym etapie musisz dostarczyć im materiały, które pomogą się im zaangażować. Dopiero na samym końcu są treści, które pomogą im wybrać Ciebie, jako potencjalnego dostawcę.

Ta forma różni się od tradycyjnej reklamy, ponieważ nie przeszkadza ludziom, gdy robią coś innego. Pomagasz im wtedy, gdy aktywnie szukają tego, czym się zajmujesz.

agencja content marketing
PORADNIK: SPRAWDŹ ZALETY CONTENT MARKETINGU
content marketing agencja

DLACZEGO INWESTOWAĆ W CONTENT MARKETING?

Ludzie podejmują decyzje zakupowe zupełnie inaczej niż jeszcze kilka lat temu. Według badań ponad 75% osób rozpoczyna swoją podróż od Internetu, gdzie szuka informacji przed zakupem. To może oznaczać korzystanie z wyszukiwania Google, forów internetowych, dyskusji na social mediach, filmów na YouTube oraz czytania recenzji. Ty również musisz być tam, gdzie są Twoi potencjalni klienci i musisz zostać przez nich odnaleziony już na etapie poszukiwania.

Marketing treści jest częścią szerszej strategii inbound marketingu i łączy w sobie wiele elementów marketingu internetowego. Kampanie zaprojektowane są tak, aby przyciągnąć, zaangażować i zmienić potencjalnego klienta w osobę, która faktycznie kupuje Twoje produkty lub usługi. Jeżeli nie jesteś w stanie tworzyć treści sam, z pomocą przyjdzie agencja content marketingowa, jaką jesteśmy.

DLACZEGO WYBRAĆ WSPÓŁPRACĘ Z NAMI?

MK Digital Journey to agencja content marketingowa. Od lat tworzymy świetne i angażujące treści, mając świadomość wielkiego potencjału ruchu organicznego z wyszukiwarki Google oraz innych wyszukiwarek.

Pomożemy Ci przygotować strategię wykorzystania treści w realizacji celów marketingowych Twojej firmy. Będziemy współpracowali z Tobą przy planowaniu, tworzeniu i dodawaniu odpowiednich treści, które będą miały wpływ na wynik finansowych Twojej firmy.

Mamy dostęp do wysokiej jakości specjalistów, którzy szybko i efektywnie tworzą atrakcyjne i angażujące artykuły ukierunkowane na różne media. Oni również mogą pracować na sukces Twojej firmy.

ZAMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ
inbound marketingu

KLUCZOWE USŁUGI

Inbound Marketing

Strategia rozwoju biznesu dająca piorunujące efekty

Sprawdź

Content Marketing

Ponieważ pomaganie nieznajomym rozwija Twój biznes

Sprawdź

SEO

Które szuka nowych klientów przez 24/7

Sprawdź

Social Media

Dołącz do rozmów, które mają znaczenie.

Sprawdź

Strategia Marketingowa

Dopasowana do Twojej sytuacji rynkowej i budżetu.

Sprawdź

Doradztwo Marketingowe

Zyskaj solidnego partnera w biznesie.

Sprawdź

Gotowy na rozwój?

Pozwól mi pokonać Twoją konkurencję.