Szukasz oprogramowania, które pomoże Ci w link buildingu? Dobrze trafiłeś. Z tego postu dowiesz się o prawdopodobnie najpotężniejszym oprogramowaniu do budowania linków na całym świecie. Jakby tego było mało, jest całkowicie darmowe. To 100% darmowe narzędzie, które wesprze linkowanie strony.

Jak pewnie wiesz, zdobywanie linków jest jedną z podstawowych zasad SEO, o które musisz zadbać pozycjonując swoją stronę dla Google. Linki mówią wyszukiwarkom, jak ważne i wartościowe są Twoje strony. Bez linków Twoja Strona nie będzie zajmowała wysokiego miejsca w rankingach. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy Twoje treści dotyczą czegoś naprawdę niszowego, gdzie praktycznie nie ma konkurencji.

Zanim jednak przejdę do wspominanego darmowego narzędzia link buildingu, przypomnę Ci w skrócie:

Co to jest link?

Link jest odsyłaczem, który jest umieszczony na jednej stronie internetowej lub w dokumencie internetowym. Po jego kliknięciu przeglądarka internetowa przenosi nas do innej podstrony na Twojej lub innej stronie internetowej. Idealną sytuacją jest, gdy linkowane informacje są powiązane z treściami czytanymi przez użytkownika. Są na przykład uzupełnieniem lub rozszerzeniem omawianego tematu.

Warto tu również wspomnieć o różnych rodzajach linków.

Linkowanie wewnętrzne

Pierwszym rodzajem linków są linki wewnętrzne, czyli takie, dzięki którym użytkownik może przejść z jednej strony Twojej witryny internetowej na drugą podstronę tego samego serwisu. Dla przykładu: Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się, jak działa inbound marketing i w jaki sposób przyciągać treściami nowych klientów do Twojego biznesu, możesz pobrać i przeczytać darmowy ebook „Jak działa inbound marketing”.  Osoby, które pobrały e-book, co tydzień otrzymują również dodatkowe informacje na temat rozwijania biznesu online.

Linkowanie wewnętrzne jest w miarę prostym zadaniem, ponieważ to Ty decydujesz, jakie strony łączysz ze sobą. O wiele bardziej wymagające i trudniejsze jest…

Linkowanie zewnętrzne

Linki zewnętrzne to odnośniki do Twojej strony internetowej pochodzące z innych stron internetowych. Jeżeli pozycjonowanie strony moglibyśmy porównać do wyborów, to linki zewnętrzne byłyby głosami widowni świadczącymi o popularności konkretnych treści. W tym przypadku musisz jednak pamiętać, że o sukcesie nie decyduje liczba, a jakość linków zewnętrznych. Liczy się autorytet strony, która umieści u siebie link do Twoich treści.

Linki zewnętrzne można podzielić na dwie grupy.

 • Naturalne, czyli bezinteresownie dodawane przez użytkowników, którzy uznali nasze treści za wartościowe i godne polecenia.
 • Nienarutalne, czyli nachalnie zachęcanie do odwiedzenia jakiejś strony w stylu: „Koniecznie wejdź na stronę ABC.com!”

Zdobywanie linków zewnętrznych jest trudną sztuką i wymaga sporego wysiłku. Oprogramowanie, które pomoże Ci w budowaniu takich linków, musi być warte posiadania, prawda? Takie oprogramowanie, które gwarantuje poprawę Twoich rankingów wyszukiwania i tworzy linki, które wytrzymują próbę czasu, jest na wagę złota.

Pobierz bezpłatny e-book „Skuteczny Content Marketing”

Zapisz się do newslettera dla marketerów i odbierz bezpłatnego e-booka. To praktyczne porady, dzięki którym przyciągniesz i zaangażujesz klientów dzięki content marketingowi.

Dołączając do naszej społeczności, będziesz otrzymywał wyłącznie wiadomości związane ze skutecznym marketingiem.

eBook-Content-Marketing-MK-Digital

  Oprogramowanie do link buildingu

  Skoro linkowanie zewnętrzne jest takie trudne, to program musi być drogi, prawda? W końcu lepsza pozycja w wynikach wyszukiwania może przynieść sporo wartościowego ruchu dla Twojej strony i setki potencjalnych klientów. To musi kosztować, prawda? No nie do końca. Ten program jest całkowicie darmowy.

  Podsumujmy największe zalety tego oprogramowania:

  1. Gwarantuje pozyskiwanie najwyższej jakości linków do Twojej strony.
  2. Będzie napędzał pozycjonowanie Twojej strony.
  3. Jest 100% bezpłatny (bez żadnych haczyków)

  Mimo, że oprogramowanie jest bezpłatne, będzie wymagało od Ciebie pewnego wysiłku. Jeżeli masz zamiar go używać, musisz być przygotowany do wykonywania konkretnej i systematycznej pracy.

  Link, który Ci podam, może działać tylko przez krótki czas. Istnieją oczywiście komercyjne wersje tego oprogramowania. Bardzo podobne oprogramowanie może kosztować nawet ponad 500 złotych. Pobierz więc swoje darmowe oprogramowanie i zacznij z niego korzystać już teraz.

  Nie, to nie jest żadne nielegalne rozwiązanie. Nie musisz się martwić.

  Zanim jednak podam Ci link, jeszcze tylko jedna rzecz. Nie udostępniaj tej informacji innym. Istnieje szansa, że ​​link przestanie działać, jeśli będzie go używało zbyt wiele osób. Ściągnij oprogramowanie teraz, zacznij korzystać i zachowaj je dla siebie.

  OK, oto link do oprogramowania, które na zawsze zmieni Twoje działania związane z budowaniem linków. Ten link sprawi, że Twoja witryna stanie się prawdziwą potęgą.

  Pobierz swoją kopię TERAZ!

  Podsumowanie

  Link building jest jednym z najtrudniejszych elementów pozycjonowania Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google. Wiele osób o tym wie, ale nie wie dlaczego.

  Dlaczego potrzebujesz link buildingu? Co takiego jest w linkach, że Twoje treści są wyżej w rankingach?

  Strony na szczycie wyników wyszukiwania mają prawie 4x więcej zewnętrznych stron odsyłających do ich treści i dzięki temu o wiele więcej osób faktycznie odwiedzający te witryny. Ale to nie wszystko. Samo posiadanie nawet 100.000 linków nie poprawi Twojej pozycji. Od ilości, o wiele ważniejsza jest jakość linkowania.

  Jeżeli pozycjonowanie strony moglibyśmy porównać do wyborów, to linki zewnętrzne byłyby głosami widowni świadczącymi o popularności konkretnych treści. Aby tak się stało potrzebujesz unikalnych, wartościowych treści, które sprawią, że użytkownicy sami zaczną je udostępniać dalej.

  Wykorzystaj to darmowe oprogramowanie do link buildingu dobrze. Twórz treści, które rozwiązują problemy Twoich potencjalnych klientów, a z czasem linki zaczną tworzyć się praktycznie same.

  marcin klinkosz

  Sprawdź, Jak Moja Agencja Może Przyciągnąć Klientów do Twojego Biznesu

  • Audyt i Strategia – przygotujemy kompleksowy plan promocji biznesu
  • SEO – zyskaj ogromne ilości ruchu organicznego SEO
  • Content Marketing – nasz zespół przygotuje wyjątkowe treści, które przyciągną klientów do Twojego biznesu